Opis inwestycji

Studencka 25 to inwestycja położona w spokojnej, rezydencjalnej części Starego Miasta, zaledwie kilka minut pieszo od Rynku Głównego. Elegancką i zabytkową XIX-wieczną kamienicę wyróżnia sielankowa sceneria dziedzińca z ogrodem i pomnikiem przyrody. Najwyższa kondygnacja posiada wyjątkową atmosferę i niepowtarzalny widok na stary Kraków.

Wysoki standard

Zabytkowa klatka schodowa, z polichromią na suficie, ręcznie wykonaną stalową balustradą i posadzką wyłożoną płytkami ceramicznymi, podkreśla historyczną wartość wnętrz.

Zabudowa od strony dziedzińca powiększona została o obiekt mieszkalny - oranżerię nawiązującą do stojącej naprzeciwko, zabytkowej oficyny.

Niepowtarzalne wnętrza

Wysokie sufity i okna tworzą nowoczesną przestrzeń, która inspiruje do tworzenia nieprzeciętnych aranżacji wnętrz. Wykorzystanie współczesnych materiałów zapewnia konstrukcji lekkość i wpisuję się w ambitne założenie zachowania ciągłości między architekturą zabytkową, a nowoczesną.

Ogród zawdzięcza swój niepowtarzalny charakter nie tylko stuletniemu, 15-metrowemu platanowi, ale również panującej w tym zakątku atmosferze. Wyjątkowe sąsiadujące ogrody Mehoffera nadają tej przestrzeni wyraz intymności i spokoju.

Znakomita lokalizacja

Kamienica zlokalizowana na ulicy Studenckiej. Oddalona od głównych traktów samochodowych, w bliskości Plant, Rynku Głównego, Bulwarów Wiślanych, Zamku na Wawelu.
Wyjątkowe sąsiadujące ogrody Mehoffera nadają tej przestrzeni wyraz intymności i spokoju.